| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 09-12-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 9 december 2020 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 9 december 2020 |
| Datum laatste tenaamstelling | 8 december 2025 |
| APK vervaldatum | 9 december 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 10 oktober 2024 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 9 december 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 1 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 0 |
| Kenteken | J817ZB |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | POLESTAR |
| Model/Handelsbenaming | POLESTAR 2 |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e9*2007/46*6834*01 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 70.400 |
| BPM | - |
| Aantal cilinders | - |
|---|---|
| Cilinderinhoud | - cc |
| Max. vermogen | - |
| Geluidsniveau stationair | - dB |
| Toerental bij stationair meting | - tpm |
| Brandstof | Elektriciteit |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | - |
| CO2-uitstoot | - g/km |
| Emissieklasse | Euro Z |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 2.098 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 2.198 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.600 kg |
| Maximum laadvermogen | 402 kg |
| Voorasdruk | 1290 kg |
| Achterasdruk | 1410 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.500 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.740 mm |
| Leeftijd voertuig | 5 jaar en 4 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 5 jaar en 4 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 8 december 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 4 maanden (142 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 1 |
Vervaldatum: 9 december 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP200452 |
| Producent | Volvo Cars Nederland B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen - krachtoverbrenging |
| Gevolgen | Ontkoppelen van het hoogspanningssysteem tijdens het rijden, wegvallen van de aandrijving. |
| Herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal dan een aangepaste versie van de software installeren. |
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP210106 |
| Producent | Volvo Cars Nederland B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - diversen |
| Gevolgen | Tijdens het rijden kan onverwacht de aandrijving uitvallen. |
| Herstel | De software wordt geupdate. Dit wordt 'over the air' gedaan of kan door de merkdealer worden uitgevoerd. |