| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 18-02-2028 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 18 februari 2020 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 18 februari 2020 |
| Datum laatste tenaamstelling | 4 juli 2024 |
| APK vervaldatum | 18 februari 2028 |
| Datum laatste APK keuring | 4 februari 2026 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 18 februari 2028 |
| Aantal keuringen in Nederland | 2 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 1 |
| Kenteken | H119DV |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | CITROEN |
| Model/Handelsbenaming | C5 AIRCROSS |
| Carrosserie | Multipurpose vehicle (MPV) |
| Kleur | WIT |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e2*2007/46*0642*05 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 35.300 |
| BPM | € 5.086 |
| Aantal cilinders | 3 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Max. vermogen | 96.00 kW / 131 pk |
| Geluidsniveau stationair | 70 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3750 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 6,1 l/100km (1 op 16.4) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 4,7 l/100km (1 op 21.3) |
| Verbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19.2) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| Massa leeg | 1.379 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.479 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 1.940 kg |
| Maximum laadvermogen | 461 kg |
| Voorasdruk | 1200 kg |
| Achterasdruk | 1200 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.350 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 739 kg |
| Wielbasis | 2.730 mm |
| Leeftijd voertuig | 6 jaar en 2 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 6 jaar en 2 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 4 juli 2024 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 jaar en 10 maanden (681 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 2 |
Vervaldatum: 18 februari 2028
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 18 februari 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |