| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Niet geregistreerd |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 1 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 23 maart 2004 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 30 augustus 2019 |
| Datum laatste tenaamstelling | 30 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 3 april 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 3 april 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 3 april 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 6 |
| Kenteken | ZV144R |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 240 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | - |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 17.371 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2597 cc |
| Max. vermogen | 130.00 kW / 177 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4200 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | - |
| CO2-uitstoot | 253 g/km |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.645 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.745 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.295 kg |
| Maximum laadvermogen | 550 kg |
| Voorasdruk | 975 kg |
| Achterasdruk | 1320 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Leeftijd voertuig | 21 jaar en 10 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 6 jaar en 5 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 15 jaar en 5 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 30 januari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (5 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 3 april 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: 23 augustus 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
Vervaldatum: 23 augustus 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |