| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Verlopen |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 11 maart 2009 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 7 november 2019 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 23 december 2025 |
| Datum laatste APK keuring | 23 december 2024 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 23 december 2025 |
| Aantal keuringen in Nederland | 2 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 1 |
| Kenteken | ZF124X |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model/Handelsbenaming | V70 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e9*2001/116*0065*04 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 5.088 |
| Aantal cilinders | 5 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2521 cc |
| Max. vermogen | 147.00 kW / 200 pk |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3600 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 15,1 l/100km (1 op 6.6) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13.7) |
| Verbruik gecombineerd | 10,2 l/100km (1 op 9.8) |
| CO2-uitstoot | 243 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | D |
| Massa leeg | 1.574 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.674 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.280 kg |
| Maximum laadvermogen | 606 kg |
| Voorasdruk | 1190 kg |
| Achterasdruk | 1150 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.800 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.820 mm |
| Leeftijd voertuig | 17 jaar |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 6 jaar en 4 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 10 jaar en 7 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 26 januari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 2 maanden (69 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 2 |
Vervaldatum: 23 december 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 3 november 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP200327 |
| Producent | Volvo Cars Nederland B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden) |
| Gevolgen | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Herstel | vervangen van de autogordelsluiting. |