| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Verlopen |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Nee |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 19 augustus 2003 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | - |
| Datum laatste tenaamstelling | - |
| APK vervaldatum | 19 augustus 2006 |
| Datum laatste APK keuring | - |
|---|---|
| APK vervaldatum | - |
| Aantal keuringen in Nederland | 0 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 0 |
| Kenteken | X440TR |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | S 320 |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*97/27*0099*08 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 23.381 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 3199 cc |
| Max. vermogen | 165.00 kW / 224 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4200 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | - |
| CO2-uitstoot | 266 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.670 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.770 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.300 kg |
| Maximum laadvermogen | 530 kg |
| Voorasdruk | 1045 kg |
| Achterasdruk | 1310 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.970 mm |
| Leeftijd voertuig | 22 jaar en 5 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | - |
| Bij huidige eigenaar sinds | - |
| Tijd bij huidige eigenaar | - |
| Aantal APK keuringen in NL | 0 |
Geen APK historie beschikbaar.
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |