| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 29-12-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 4 november 2021 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 11 januari 2024 |
| Datum laatste tenaamstelling | 11 januari 2024 |
| APK vervaldatum | 29 december 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 16 december 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 29 december 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 0 |
| Kenteken | VXS71L |
|---|---|
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | Sprinter |
| Carrosserie | Bestelwagen |
| Kleur | N.v.t. |
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Voertuigcategorie | N1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2007/46*0301*23 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 70.876 |
| BPM | € 17.045 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1950 cc |
| Max. vermogen | 125.00 kW / 170 pk |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB |
| Toerental bij stationair meting | 2850 tpm |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | - |
| CO2-uitstoot | 187 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 2.498 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 2.598 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 3.500 kg |
| Maximum laadvermogen | 902 kg |
| Voorasdruk | 1860 kg |
| Achterasdruk | 2250 kg |
| Aanhangermassa geremd | - |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 4.330 mm |
| Leeftijd voertuig | 4 jaar en 3 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 2 jaar en 1 maand |
| Geïmporteerd | Ja - 2 jaar en 2 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 11 januari 2024 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 2 jaar en 1 maand (777 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 29 december 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 29 december 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 29 december 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |