| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 09-12-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Ja, openstaande terugroepactie |
| Datum eerste toelating | 9 december 2020 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 9 december 2020 |
| Datum laatste tenaamstelling | 27 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 9 december 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 21 oktober 2024 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 9 december 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 1 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 3 |
| Kenteken | VHS42N |
|---|---|
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | EVITO |
| Carrosserie | Bestelwagen |
| Kleur | N.v.t. |
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Voertuigcategorie | N1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2007/46*0458*21 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 55.977 |
| BPM | - |
| Aantal cilinders | - |
|---|---|
| Cilinderinhoud | - cc |
| Max. vermogen | - |
| Geluidsniveau stationair | - dB |
| Toerental bij stationair meting | - tpm |
| Brandstof | Elektriciteit |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | - |
| CO2-uitstoot | - g/km |
| Emissieklasse | Euro Z |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 2.136 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 2.236 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 3.200 kg |
| Maximum laadvermogen | 964 kg |
| Voorasdruk | 1550 kg |
| Achterasdruk | 1750 kg |
| Aanhangermassa geremd | - |
| Aanhangermassa ongeremd | - |
| Wielbasis | 3.200 mm |
| Leeftijd voertuig | 5 jaar en 3 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 5 jaar en 3 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 27 januari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 2 maanden (62 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 1 |
Vervaldatum: 9 december 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
| Status | Openstaande terugroepactie |
|---|---|
| Referentiecode | MGP220230 |
| Producent | Mercedes-Benz Nederland B.V. (Vans) |
| Categorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - elektrische installatie |
| Gevolgen | De aandrijving van het voertuig kan kort na het wegrijden abrupt wordt onderbroken en dan remt het voertuig af, waardoor het risico op een ongeval toeneemt. |
| Herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de regeleenheid batterijmanagement updaten |