| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 3 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 24 mei 2017 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 24 mei 2017 |
| Datum laatste tenaamstelling | 1 september 2025 |
| APK vervaldatum | 24 mei 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 21 mei 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 24 mei 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 8 |
| Kenteken | V321GD |
|---|---|
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model/Handelsbenaming | TRANSPORTER |
| Carrosserie | Bestelwagen |
| Kleur | N.v.t. |
| Aantal deuren | - |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Voertuigcategorie | N1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2007/46*0130*29 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 58.143 |
| BPM | € 14.020 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Max. vermogen | 150.00 kW / 204 pk |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB |
| Toerental bij stationair meting | 2375 tpm |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 7,6 l/100km (1 op 13.2) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 6,0 l/100km (1 op 16.7) |
| Verbruik gecombineerd | 6,6 l/100km (1 op 15.2) |
| CO2-uitstoot | 172 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 2.016 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 2.116 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.800 kg |
| Maximum laadvermogen | 684 kg |
| Voorasdruk | 1600 kg |
| Achterasdruk | 1550 kg |
| Aanhangermassa geremd | - |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.000 mm |
| Leeftijd voertuig | 8 jaar en 8 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 8 jaar en 8 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 1 september 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 5 maanden (170 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 24 mei 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: 24 mei 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (4):
Vervaldatum: 24 mei 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |