| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 3 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 27 september 2010 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 14 juli 2023 |
| Datum laatste tenaamstelling | 28 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 18 juli 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 9 juli 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 18 juli 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 0 |
| Kenteken | T769ND |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E200 CGI T |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | - |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 66.929 |
| BPM | € 886 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1796 cc |
| Max. vermogen | 135.00 kW / 184 pk |
| Geluidsniveau stationair | - dB |
| Toerental bij stationair meting | - tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | - |
| CO2-uitstoot | 231 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.635 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.735 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.310 kg |
| Maximum laadvermogen | 575 kg |
| Voorasdruk | 965 kg |
| Achterasdruk | 1345 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.200 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | - |
| Wielbasis | 2.870 mm |
| Leeftijd voertuig | 15 jaar en 6 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 2 jaar en 8 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 12 jaar en 9 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 28 februari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 maand (35 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 18 juli 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 18 juli 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 18 juli 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |