| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 18-03-2027 |
| Geƫxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 21 januari 2000 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 15 mei 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 17 juni 2025 |
| APK vervaldatum | 18 maart 2027 |
| Datum laatste APK keuring | 20 januari 2026 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 18 maart 2027 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 3 |
| Kenteken | SK636N |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | S 320 |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*97/27*0099*03 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | - |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 3199 cc |
| Max. vermogen | 165.00 kW / 224 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4200 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 17,1 l/100km (1 op 5.8) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 8,2 l/100km (1 op 12.2) |
| Verbruik gecombineerd | 11,5 l/100km (1 op 8.7) |
| CO2-uitstoot | 275 g/km |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.670 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.770 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.300 kg |
| Maximum laadvermogen | 530 kg |
| Voorasdruk | 1045 kg |
| Achterasdruk | 1310 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.970 mm |
| Leeftijd voertuig | 26 jaar |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 7 jaar en 8 maanden |
| GeĆÆmporteerd | Ja - 18 jaar en 3 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 17 juni 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 7 maanden (239 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 18 maart 2027
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 18 maart 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
Vervaldatum: 20 december 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |