| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Onlogisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Verlopen |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Nee |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 12 oktober 2007 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 17 februari 2023 |
| Datum laatste tenaamstelling | - |
| APK vervaldatum | 8 januari 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 8 januari 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 8 januari 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 2 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 3 |
| Kenteken | S539FT |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model/Handelsbenaming | XC70 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e9*2001/116*0065*00 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 3.036 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 3192 cc |
| Max. vermogen | 175.00 kW / 238 pk |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4650 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | - |
| CO2-uitstoot | 272 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.744 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.844 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.400 kg |
| Maximum laadvermogen | 556 kg |
| Voorasdruk | 1270 kg |
| Achterasdruk | 1200 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.800 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.820 mm |
| Leeftijd voertuig | 18 jaar en 5 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 3 jaar en 1 maand |
| Geïmporteerd | Ja - 15 jaar en 4 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | - |
| Tijd bij huidige eigenaar | - |
| Aantal APK keuringen in NL | 2 |
Vervaldatum: 8 januari 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
Vervaldatum: 12 oktober 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP200327 |
| Producent | Volvo Cars Nederland B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden) |
| Gevolgen | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Herstel | vervangen van de autogordelsluiting. |