| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 07-10-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 5 juni 2002 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 11 december 2023 |
| Datum laatste tenaamstelling | 19 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 7 oktober 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 7 oktober 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 7 oktober 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 2 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 2 |
| Kenteken | S157ZL |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 280 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*93/81*0033*19 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 14.141 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2799 cc |
| Max. vermogen | 150.00 kW / 204 pk |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4200 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 16,9 l/100km (1 op 5.9) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 8,4 l/100km (1 op 11.9) |
| Verbruik gecombineerd | 11,5 l/100km (1 op 8.7) |
| CO2-uitstoot | 275 g/km |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.600 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.700 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.280 kg |
| Maximum laadvermogen | 580 kg |
| Voorasdruk | 980 kg |
| Achterasdruk | 1300 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.900 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.830 mm |
| Leeftijd voertuig | 23 jaar en 8 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 2 jaar en 2 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 21 jaar en 6 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 19 januari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (23 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 2 |
Vervaldatum: 7 oktober 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: -
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |