| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 01-03-2027 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 25 maart 2003 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 26 maart 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 februari 2025 |
| APK vervaldatum | 1 maart 2027 |
| Datum laatste APK keuring | 25 februari 2026 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 1 maart 2027 |
| Aantal keuringen in Nederland | 4 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 4 |
| Kenteken | RL225V |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model/Handelsbenaming | XC90 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | - |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 17.816 |
| Aantal cilinders | 5 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2521 cc |
| Max. vermogen | 154.00 kW / 209 pk |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3750 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 16,3 l/100km (1 op 6.1) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 9,5 l/100km (1 op 10.5) |
| Verbruik gecombineerd | 12,0 l/100km (1 op 8.3) |
| CO2-uitstoot | 287 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 2.027 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 2.127 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.570 kg |
| Maximum laadvermogen | 443 kg |
| Voorasdruk | 1250 kg |
| Achterasdruk | 1350 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.250 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.860 mm |
| Leeftijd voertuig | 22 jaar en 11 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 7 jaar en 11 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 15 jaar en 0 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 23 februari 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 jaar en 1 maand (394 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 4 |
Vervaldatum: 1 maart 2027
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
Vervaldatum: 1 maart 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 1 maart 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: -
Type: inbouw
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |