| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 07-08-2027 |
| Geƫxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 6 februari 1987 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 6 februari 1987 |
| Datum laatste tenaamstelling | 31 december 2021 |
| APK vervaldatum | 7 augustus 2027 |
| Datum laatste APK keuring | 7 augustus 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 7 augustus 2027 |
| Aantal keuringen in Nederland | 2 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 3 |
| Kenteken | RK16VZ |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | CITROEN |
| Model/Handelsbenaming | 2 CV 6 SPECIAL S6 |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | WIT |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | - |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | - |
| Aantal cilinders | 2 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 602 cc |
| Max. vermogen | 20.00 kW / 27 pk |
| Geluidsniveau stationair | 85 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4312 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | - |
| CO2-uitstoot | - g/km |
| Emissieklasse | Euro 0 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 560 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 660 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 930 kg |
| Maximum laadvermogen | 270 kg |
| Voorasdruk | 450 kg |
| Achterasdruk | 500 kg |
| Aanhangermassa geremd | 400 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 280 kg |
| Wielbasis | 2.400 mm |
| Leeftijd voertuig | 39 jaar en 2 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 39 jaar en 2 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 31 december 2021 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 4 jaar en 4 maanden (1.584 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 2 |
Vervaldatum: 7 augustus 2027
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: 19 juli 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |