| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 3 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 25 februari 2010 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 29 september 2017 |
| Datum laatste tenaamstelling | 25 maart 2026 |
| APK vervaldatum | 15 juli 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 16 mei 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 15 juli 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 9 |
| Kenteken | PS897N |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model/Handelsbenaming | V70 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e9*2001/116*0065*07 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 61.546 |
| BPM | € 3.859 |
| Aantal cilinders | 5 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2400 cc |
| Max. vermogen | 151.00 kW / 205 pk |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3000 tpm |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 9,5 l/100km (1 op 10.5) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 5,4 l/100km (1 op 18.5) |
| Verbruik gecombineerd | 6,9 l/100km (1 op 14.5) |
| CO2-uitstoot | 183 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | D |
| Massa leeg | 1.596 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.696 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.310 kg |
| Maximum laadvermogen | 614 kg |
| Voorasdruk | 1220 kg |
| Achterasdruk | 1150 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.000 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.820 mm |
| Leeftijd voertuig | 16 jaar en 1 maand |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 8 jaar en 6 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 7 jaar en 7 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 25 maart 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (5 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 15 juli 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: 15 juli 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
Vervaldatum: 15 juli 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (4):
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP200327 |
| Producent | Volvo Cars Nederland B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden) |
| Gevolgen | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Herstel | vervangen van de autogordelsluiting. |