| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 5 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 23 oktober 2003 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 18 maart 2022 |
| Datum laatste tenaamstelling | 12 oktober 2024 |
| APK vervaldatum | 17 juli 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 14 juli 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 17 juli 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 3 |
| Kenteken | P712HS |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model/Handelsbenaming | XC70 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e4*2001/116*0040*09 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 13.640 |
| Aantal cilinders | 5 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2521 cc |
| Max. vermogen | 154.00 kW / 209 pk |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3750 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 15,2 l/100km (1 op 6.6) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 8,7 l/100km (1 op 11.5) |
| Verbruik gecombineerd | 11,1 l/100km (1 op 9) |
| CO2-uitstoot | 266 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.668 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.768 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.220 kg |
| Maximum laadvermogen | 452 kg |
| Voorasdruk | 1130 kg |
| Achterasdruk | 1190 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.800 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.760 mm |
| Leeftijd voertuig | 22 jaar en 3 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 3 jaar en 10 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 18 jaar en 4 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 12 oktober 2024 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 jaar en 3 maanden (480 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 17 juli 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 17 juli 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 17 maart 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |