| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 2 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Ja, openstaande terugroepactie |
| Datum eerste toelating | 3 maart 2003 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 14 mei 2022 |
| Datum laatste tenaamstelling | 2 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 22 april 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 28 februari 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 22 april 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 2 |
| Kenteken | P698LJ |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 320 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | - |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 18.114 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 3199 cc |
| Max. vermogen | 165.00 kW / 224 pk |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4200 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | - |
| CO2-uitstoot | 254 g/km |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.685 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.785 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.360 kg |
| Maximum laadvermogen | 575 kg |
| Voorasdruk | 985 kg |
| Achterasdruk | 1375 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Leeftijd voertuig | 22 jaar en 11 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 3 jaar en 8 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 19 jaar en 2 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 2 februari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (2 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 22 april 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 22 april 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 22 april 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Status | Openstaande terugroepactie |
|---|---|
| Referentiecode | MGP200120 |
| Producent | Mercedes-Benz Nederland B.V. (Cars) |
| Categorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - carrosserie (ruiten, ruitenwissers, ruitensproeiers) |
| Gevolgen | het glaspaneel kan volledig losraken van het voertuig. |
| Herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer, op het voertuig zal preventief de verkleving van het glaspaneel worden gecontroleerd en desgevallend het schuifdak vervangen. |