| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 09-10-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 24 juli 2009 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 29 juli 2016 |
| Datum laatste tenaamstelling | 27 maart 2026 |
| APK vervaldatum | 9 oktober 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 3 oktober 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 9 oktober 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 2 |
| Kenteken | KD070N |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model/Handelsbenaming | 5ER REIHE |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2001/116*0230*15 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 15.890 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 120.00 kW / 163 pk |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3000 tpm |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 7,7 l/100km (1 op 13) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 4,7 l/100km (1 op 21.3) |
| Verbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17.2) |
| CO2-uitstoot | 154 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | B |
| Massa leeg | 1.595 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.695 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.220 kg |
| Maximum laadvermogen | 525 kg |
| Voorasdruk | 990 kg |
| Achterasdruk | 1300 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.800 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.890 mm |
| Leeftijd voertuig | 16 jaar en 8 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 9 jaar en 8 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 7 jaar en 0 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 27 maart 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (5 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 9 oktober 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 9 oktober 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 3 oktober 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP130120 |
| Producent | BMW Nederland B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen - motor inclusief brandstof-, smeer- en koelsysteem |
| Gevolgen | Door kortsluiting kan de printplaat oververhit raken. Als gevolg hiervan kan brand ontstaan. |
| Herstel | De distributeur roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer om een modificatie te laten uitvoeren aan het voertuig. De brandstoffilterverwarming zal vervangen worden. |