| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 04-02-2027 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Ja, openstaande terugroepactie |
| Datum eerste toelating | 8 maart 2005 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 5 februari 2021 |
| Datum laatste tenaamstelling | 24 juni 2024 |
| APK vervaldatum | 4 februari 2027 |
| Datum laatste APK keuring | 2 februari 2026 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 4 februari 2027 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 0 |
| Kenteken | K943HF |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 320 4-MATIC |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | - |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 20.272 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 3199 cc |
| Max. vermogen | 165.00 kW / 224 pk |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4200 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 15,4 l/100km (1 op 6.5) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 8,2 l/100km (1 op 12.2) |
| Verbruik gecombineerd | 10,8 l/100km (1 op 9.3) |
| CO2-uitstoot | 260 g/km |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.770 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.870 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.445 kg |
| Maximum laadvermogen | 575 kg |
| Voorasdruk | 1075 kg |
| Achterasdruk | 1370 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Leeftijd voertuig | 21 jaar |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 5 jaar en 1 maand |
| Geïmporteerd | Ja - 15 jaar en 10 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 24 juni 2024 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 jaar en 8 maanden (627 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 4 februari 2027
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 4 februari 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 4 februari 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Status | Openstaande terugroepactie |
|---|---|
| Referentiecode | MGP200120 |
| Producent | Mercedes-Benz Nederland B.V. (Cars) |
| Categorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - carrosserie (ruiten, ruitenwissers, ruitensproeiers) |
| Gevolgen | het glaspaneel kan volledig losraken van het voertuig. |
| Herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer, op het voertuig zal preventief de verkleving van het glaspaneel worden gecontroleerd en desgevallend het schuifdak vervangen. |