| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 26-02-2028 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 26 februari 2020 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 11 december 2020 |
| Datum laatste tenaamstelling | 8 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 26 februari 2028 |
| Datum laatste APK keuring | 9 januari 2026 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 26 februari 2028 |
| Aantal keuringen in Nederland | 2 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 0 |
| Kenteken | K299GP |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | SEAT |
| Model/Handelsbenaming | ATECA |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e9*2007/46*6394*21 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 44.119 |
| BPM | € 3.354 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Max. vermogen | 110.00 kW / 150 pk |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3750 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | - |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.270 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.370 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 1.920 kg |
| Maximum laadvermogen | 550 kg |
| Voorasdruk | 990 kg |
| Achterasdruk | 980 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.600 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 680 kg |
| Wielbasis | 2.620 mm |
| Leeftijd voertuig | 6 jaar en 1 maand |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 5 jaar en 3 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 0 jaar en 9 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 8 januari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 2 maanden (80 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 2 |
Vervaldatum: 26 februari 2028
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 26 februari 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |