| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 30-11-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 2 oktober 2009 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 30 januari 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 30 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 30 november 2026 |
| Datum laatste APK keuring | - |
|---|---|
| APK vervaldatum | - |
| Aantal keuringen in Nederland | 0 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 0 |
| Kenteken | JNB21K |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model/Handelsbenaming | 3ER REIHE |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2001/116*0308*12 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 7.369 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 105.00 kW / 143 pk |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4500 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | - |
| CO2-uitstoot | 159 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.435 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.535 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.000 kg |
| Maximum laadvermogen | 465 kg |
| Voorasdruk | 900 kg |
| Achterasdruk | 1135 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.400 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 695 kg |
| Wielbasis | 2.760 mm |
| Leeftijd voertuig | 16 jaar en 4 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | Minder dan 1 maand |
| Geïmporteerd | Ja - 16 jaar en 3 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 30 januari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (11 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 0 |
Geen APK historie beschikbaar.
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP180350 |
| Producent | BMW Nederland B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - elektrische installatie |
| Gevolgen | De motor kan afslaan en de stuurbekrachtiging en de elektrische installatie kunnen tijdens het rijden uitvallen. De situatie kondigt zich aan door flikkeren van het instrumentenpaneel en eventuele korte, voelbare vermogensdalingen. |
| Herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de stekkerverbinding controleren en indien nodig vervangen. |
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP180384 |
| Producent | BMW Nederland B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - elektrische installatie |
| Gevolgen | De stekkerverbinding kan oververhit raken met kans op kortsluiting. |
| Herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de stekkerverbinding van de aanjagereindtrap controleren en herstellen. Indien nodig wordt de aanjagereindtrap vervangen. |
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP240221 |
| Producent | BMW Nederland B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden) |
| Gevolgen | Dit kan leiden tot een explosie van deze gasgenerator zelf, als de airbag bij een ongeval wordt geactiveerd, waarbij metalen deeltjes ernstige of zelfs fatale verwondingen veroorzaken. |
| Herstel | Het standaard stuurwiel kan zijn vervangen door een ander stuurwiel dat naderhand is ingebouwd. De voertuigeigenaar kan via de hier onder genoemde website(www.bmwrecallsteeringwheel.expertinquiry.com) zelf controleren of de stuurwielairbag binnen deze terugroepactie valt. Er volgt dan informatie of verdere inspectie of reparatie bij een BMW dealer nodig is. |