| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Verloopt binnen 30 dagen |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 22 mei 2020 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 30 juli 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 30 juli 2025 |
| APK vervaldatum | 22 mei 2026 |
| Datum laatste APK keuring | - |
|---|---|
| APK vervaldatum | - |
| Aantal keuringen in Nederland | 0 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 0 |
| Kenteken | HZL92Z |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model/Handelsbenaming | XC40 T5 TWIN ENGINE |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e9*2007/46*3146*07 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 63.408 |
| BPM | € 760 |
| Aantal cilinders | 3 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1477 cc |
| Max. vermogen | 132.00 kW / 180 pk |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3750 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | - |
| CO2-uitstoot | - g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.712 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.812 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.290 kg |
| Maximum laadvermogen | 478 kg |
| Voorasdruk | 1190 kg |
| Achterasdruk | 1150 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.800 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.700 mm |
| Leeftijd voertuig | 5 jaar en 11 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 9 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 5 jaar en 2 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 30 juli 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 9 maanden (286 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 0 |
Geen APK historie beschikbaar.
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP200115 |
| Producent | Volvo Cars Nederland B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - reminrichting |
| Gevolgen | Het AEB-systeem remt de auto niet automatisch af zoals bedoelt in noodsituaties voor bepaalde objecten, voetgangers, en fietsers. Het collision Warning systeem zal in geval van voetgangers en fietsers wel het waarschuwingsgeluid en lichtindicatie aan de bestuurder geven en remondersteuning bieden. |
| Herstel | Voertuigeigenaren worden verzocht een afspraak te maken bij de merk-dealer. Gecorrigeerde software wordt dan geïnstalleerd. |