| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 10-10-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 25 juni 2007 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 11 december 2015 |
| Datum laatste tenaamstelling | 13 oktober 2023 |
| APK vervaldatum | 10 oktober 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 10 oktober 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 10 oktober 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 5 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 5 |
| Kenteken | HG679L |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 200 KOMPRESSOR |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | - |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 59.806 |
| BPM | € 4.525 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1796 cc |
| Max. vermogen | 135.00 kW / 184 pk |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4125 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 12,9 l/100km (1 op 7.8) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 6,9 l/100km (1 op 14.5) |
| Verbruik gecombineerd | 9,2 l/100km (1 op 10.9) |
| CO2-uitstoot | 219 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | D |
| Massa leeg | 1.706 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.806 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.295 kg |
| Maximum laadvermogen | 489 kg |
| Voorasdruk | 975 kg |
| Achterasdruk | 1320 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Leeftijd voertuig | 18 jaar en 9 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 10 jaar en 3 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 8 jaar en 5 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 13 oktober 2023 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 2 jaar en 5 maanden (902 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 5 |
Vervaldatum: 10 oktober 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 10 oktober 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: -
Type: inbouw
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 10 oktober 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 22 juni 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |