| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Verlopen |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 26 november 2009 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 5 juni 2020 |
| Datum laatste tenaamstelling | 17 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 18 maart 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 12 maart 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 18 maart 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 2 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 1 |
| Kenteken | H391PH |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 350 CGI |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | - |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 70 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 3498 cc |
| Max. vermogen | 215.00 kW / 292 pk |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4800 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 12,3 l/100km (1 op 8.1) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 6,5 l/100km (1 op 15.4) |
| Verbruik gecombineerd | 8,6 l/100km (1 op 11.6) |
| CO2-uitstoot | 200 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.794 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.894 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.420 kg |
| Maximum laadvermogen | 526 kg |
| Voorasdruk | 1040 kg |
| Achterasdruk | 1380 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.870 mm |
| Leeftijd voertuig | 16 jaar en 4 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 5 jaar en 9 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 10 jaar en 6 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 17 februari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 maand (37 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 2 |
Vervaldatum: 18 maart 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 18 maart 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |