| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 3 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 4 oktober 2000 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 8 mei 2015 |
| Datum laatste tenaamstelling | 21 oktober 2017 |
| APK vervaldatum | 23 mei 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 2 mei 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 23 mei 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 3 |
| Kenteken | GG423J |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 320 4-MATIC |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*93/81*0033*19 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 78.426 |
| BPM | € 19.551 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 3199 cc |
| Max. vermogen | 165.00 kW / 224 pk |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4200 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 17,0 l/100km (1 op 5.9) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 8,9 l/100km (1 op 11.2) |
| Verbruik gecombineerd | 11,8 l/100km (1 op 8.5) |
| CO2-uitstoot | 283 g/km |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.710 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.810 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.360 kg |
| Maximum laadvermogen | 550 kg |
| Voorasdruk | 1060 kg |
| Achterasdruk | 1300 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.830 mm |
| Leeftijd voertuig | 25 jaar en 3 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 10 jaar en 8 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 14 jaar en 7 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 21 oktober 2017 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 8 jaar en 3 maanden (3.027 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 23 mei 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 23 mei 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 13 mei 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |