| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 19-11-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Nee |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 26 november 2003 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 3 oktober 2019 |
| Datum laatste tenaamstelling | 2 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 19 november 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 19 november 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 19 november 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 0 |
| Kenteken | G972JR |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 320 T 4-M |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | - |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 20.697 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 3199 cc |
| Max. vermogen | 165.00 kW / 224 pk |
| Geluidsniveau stationair | - dB |
| Toerental bij stationair meting | - tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | - |
| CO2-uitstoot | - g/km |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.770 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.870 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.445 kg |
| Maximum laadvermogen | 575 kg |
| Voorasdruk | 1075 kg |
| Achterasdruk | 1370 kg |
| Aanhangermassa geremd | - |
| Aanhangermassa ongeremd | - |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Leeftijd voertuig | 22 jaar en 2 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 6 jaar en 4 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 15 jaar en 10 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 2 februari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (6 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 19 november 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 9 oktober 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 9 oktober 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |