| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 08-01-2028 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 23 december 2019 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 23 december 2019 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 december 2025 |
| APK vervaldatum | 8 januari 2028 |
| Datum laatste APK keuring | 8 januari 2026 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 8 januari 2028 |
| Aantal keuringen in Nederland | 2 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 0 |
| Kenteken | G933XZ |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | TESLA |
| Model/Handelsbenaming | MODEL 3 |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | ROOD |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e4*2007/46*1293*06 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 62.880 |
| BPM | - |
| Aantal cilinders | - |
|---|---|
| Cilinderinhoud | - cc |
| Max. vermogen | - |
| Geluidsniveau stationair | - dB |
| Toerental bij stationair meting | - tpm |
| Brandstof | Elektriciteit |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | - |
| CO2-uitstoot | - g/km |
| Emissieklasse | Euro Z |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.831 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.931 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.305 kg |
| Maximum laadvermogen | 374 kg |
| Voorasdruk | 1110 kg |
| Achterasdruk | 1257 kg |
| Aanhangermassa geremd | - |
| Aanhangermassa ongeremd | - |
| Wielbasis | 2.880 mm |
| Leeftijd voertuig | 6 jaar en 4 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 6 jaar en 4 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 29 december 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 4 maanden (133 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 2 |
Vervaldatum: 8 januari 2028
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 23 december 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP220006 |
| Producent | Tesla Motors Netherlands BV |
| Categorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - elektrische installatie |
| Gevolgen | De midden-display kan het zichtveld achter de auto mogelijk niet tonen bij achteruit rijden. |
| Herstel | Tesla Service inspecteert de bekabeling van de kofferbak. Als de kabelslijtage binnen de specificaties valt wordt de kabel voorzien van een geleider bescherming. Als wordt vastgesteld dat de slijtage buiten de specificaties valt, installeert Tesla Service een nieuwe kabelboom met geleider beschermer. |