| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 2 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 9 november 2005 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 10 mei 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 24 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 22 juni 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 15 mei 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 22 juni 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 4 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 7 |
| Kenteken | 91LKT3 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model/Handelsbenaming | 525 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | - |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 20.889 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2497 cc |
| Max. vermogen | 160.00 kW / 218 pk |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4875 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | - |
| CO2-uitstoot | 251 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.675 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.775 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.300 kg |
| Maximum laadvermogen | 525 kg |
| Voorasdruk | 1050 kg |
| Achterasdruk | 1300 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.000 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.890 mm |
| Leeftijd voertuig | 20 jaar en 4 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 15 jaar en 10 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 4 jaar en 6 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 24 februari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 maand (33 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 4 |
Vervaldatum: 22 juni 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: 22 juni 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
Vervaldatum: 22 juni 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 22 juni 2023
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |