| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Verlopen |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 28 mei 2003 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 28 mei 2003 |
| Datum laatste tenaamstelling | 17 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 2 februari 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 9 januari 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 2 februari 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 2 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 1 |
| Kenteken | 90LVFR |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 200 KOMPRESSOR |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2001/116*0183*03 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 16.106 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1796 cc |
| Max. vermogen | 120.00 kW / 163 pk |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4125 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 13,0 l/100km (1 op 7.7) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 6,5 l/100km (1 op 15.4) |
| Verbruik gecombineerd | 8,9 l/100km (1 op 11.2) |
| CO2-uitstoot | 214 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | C |
| Massa leeg | 1.505 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.605 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.105 kg |
| Maximum laadvermogen | 500 kg |
| Voorasdruk | 1000 kg |
| Achterasdruk | 1145 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.900 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Leeftijd voertuig | 22 jaar en 8 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 22 jaar en 8 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 17 januari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (20 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 2 |
Vervaldatum: 2 februari 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 2 februari 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |