| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 23-03-2027 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 19 januari 2010 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 19 januari 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 2 maart 2026 |
| APK vervaldatum | 23 maart 2027 |
| Datum laatste APK keuring | 23 maart 2026 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 23 maart 2027 |
| Aantal keuringen in Nederland | 4 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 8 |
| Kenteken | 90KRG3 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 200 CGI |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2007/46*0200*03 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 62.910 |
| BPM | € 12.969 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1796 cc |
| Max. vermogen | 135.00 kW / 184 pk |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3937 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 10,5 l/100km (1 op 9.5) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 6,3 l/100km (1 op 15.9) |
| Verbruik gecombineerd | 7,9 l/100km (1 op 12.7) |
| CO2-uitstoot | 183 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | C |
| Massa leeg | 1.635 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.735 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.310 kg |
| Maximum laadvermogen | 575 kg |
| Voorasdruk | 965 kg |
| Achterasdruk | 1345 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.870 mm |
| Leeftijd voertuig | 16 jaar en 2 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 16 jaar en 2 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 2 maart 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 maand (31 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 4 |
Vervaldatum: 23 maart 2027
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: 4 januari 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: -
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (4):
Vervaldatum: 4 januari 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (4):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |