| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 2 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 11 december 2002 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 18 september 2013 |
| Datum laatste tenaamstelling | 3 oktober 2025 |
| APK vervaldatum | 22 april 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 11 april 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 22 april 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 2 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 2 |
| Kenteken | 9SGB78 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | S 350 |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*97/27*0099*09 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 25.887 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 3724 cc |
| Max. vermogen | 180.00 kW / 245 pk |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4200 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 16,4 l/100km (1 op 6.1) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 8,1 l/100km (1 op 12.3) |
| Verbruik gecombineerd | 11,1 l/100km (1 op 9) |
| CO2-uitstoot | 266 g/km |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Energielabel | D |
| Massa leeg | 1.710 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.810 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.340 kg |
| Maximum laadvermogen | 530 kg |
| Voorasdruk | 1080 kg |
| Achterasdruk | 1315 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.970 mm |
| Leeftijd voertuig | 23 jaar en 2 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 12 jaar en 4 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 10 jaar en 9 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 3 oktober 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 4 maanden (131 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 2 |
Vervaldatum: 22 april 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
Vervaldatum: 22 april 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |