| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Verloopt binnen 30 dagen |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 7 november 2008 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 7 november 2008 |
| Datum laatste tenaamstelling | 3 mei 2024 |
| APK vervaldatum | 9 april 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 9 april 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 9 april 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 0 |
| Kenteken | 88HFZ9 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 280 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2001/116*0213*16 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 62.906 |
| BPM | € 16.591 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2996 cc |
| Max. vermogen | 170.00 kW / 231 pk |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4500 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 14,1 l/100km (1 op 7.1) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 7,6 l/100km (1 op 13.2) |
| Verbruik gecombineerd | 10,0 l/100km (1 op 10) |
| CO2-uitstoot | 239 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | E |
| Massa leeg | 1.710 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.810 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.360 kg |
| Maximum laadvermogen | 550 kg |
| Voorasdruk | 1005 kg |
| Achterasdruk | 1355 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Leeftijd voertuig | 17 jaar en 4 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 17 jaar en 4 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 3 mei 2024 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 jaar en 10 maanden (692 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 9 april 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 8 april 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 8 april 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP120405 |
| Producent | Mercedes-Benz Nederland B.V. (Cars) |
| Categorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - ophanging |
| Gevolgen | Het niet goed werken van de achtervering. Dit heeft invloed op het rij- en stuurgedrag van het voertuig. Hierdoor kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. |
| Herstel | De producent/distributeur roept de betreffende voertuigen/producten terug neemt maatregelen om het defect te verhelpen.De voertuigeigenaar wordt verzocht om per omgaande een afspraak te maken met een merkdealer. Van het voertuig zal de stang van de niveausensor preventief vervangen worden. |