| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 28-03-2027 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 20 februari 2009 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 20 februari 2009 |
| Datum laatste tenaamstelling | 6 augustus 2025 |
| APK vervaldatum | 28 maart 2027 |
| Datum laatste APK keuring | 13 maart 2026 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 28 maart 2027 |
| Aantal keuringen in Nederland | 4 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 3 |
| Kenteken | 84HST6 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 280 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2001/116*0213*16 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 70.708 |
| BPM | € 20.604 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2996 cc |
| Max. vermogen | 170.00 kW / 231 pk |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4500 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 14,1 l/100km (1 op 7.1) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 7,6 l/100km (1 op 13.2) |
| Verbruik gecombineerd | 10,0 l/100km (1 op 10) |
| CO2-uitstoot | 239 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | E |
| Massa leeg | 1.710 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.810 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.360 kg |
| Maximum laadvermogen | 550 kg |
| Voorasdruk | 1005 kg |
| Achterasdruk | 1355 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Leeftijd voertuig | 17 jaar en 1 maand |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 17 jaar en 1 maand |
| Bij huidige eigenaar sinds | 6 augustus 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 7 maanden (231 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 4 |
Vervaldatum: 28 maart 2027
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 28 maart 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 28 maart 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 22 september 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP120405 |
| Producent | Mercedes-Benz Nederland B.V. (Cars) |
| Categorie | Motorrijtuigen en aanhangwagens - ophanging |
| Gevolgen | Het niet goed werken van de achtervering. Dit heeft invloed op het rij- en stuurgedrag van het voertuig. Hierdoor kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. |
| Herstel | De producent/distributeur roept de betreffende voertuigen/producten terug neemt maatregelen om het defect te verhelpen.De voertuigeigenaar wordt verzocht om per omgaande een afspraak te maken met een merkdealer. Van het voertuig zal de stang van de niveausensor preventief vervangen worden. |