| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 08-04-2027 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 3 april 2013 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 31 oktober 2013 |
| Datum laatste tenaamstelling | 28 maart 2026 |
| APK vervaldatum | 8 april 2027 |
| Datum laatste APK keuring | 26 maart 2026 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 8 april 2027 |
| Aantal keuringen in Nederland | 4 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 4 |
| Kenteken | 8SBZ82 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model/Handelsbenaming | V70 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e9*2001/116*0065*20 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 63.975 |
| BPM | € 9.109 |
| Aantal cilinders | 5 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Max. vermogen | 120.00 kW / 163 pk |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB |
| Toerental bij stationair meting | 2625 tpm |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 7,2 l/100km (1 op 13.9) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 4,8 l/100km (1 op 20.8) |
| Verbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17.5) |
| CO2-uitstoot | 149 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | C |
| Massa leeg | 1.585 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.685 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.310 kg |
| Maximum laadvermogen | 625 kg |
| Voorasdruk | 1220 kg |
| Achterasdruk | 1150 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.600 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.820 mm |
| Leeftijd voertuig | 12 jaar en 11 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 12 jaar en 4 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 0 jaar en 6 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 28 maart 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (2 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 4 |
Vervaldatum: 8 april 2027
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 8 april 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 8 april 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
Vervaldatum: 8 april 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP200327 |
| Producent | Volvo Cars Nederland B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden) |
| Gevolgen | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Herstel | vervangen van de autogordelsluiting. |