| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 07-01-2027 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Ja, openstaande terugroepactie |
| Datum eerste toelating | 13 december 2007 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 13 december 2007 |
| Datum laatste tenaamstelling | 7 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 7 januari 2027 |
| Datum laatste APK keuring | 7 januari 2026 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 7 januari 2027 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 8 |
| Kenteken | 79ZBRJ |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model/Handelsbenaming | X REIHE |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2001/116*0249*09 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 66.213 |
| BPM | € 17.306 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2497 cc |
| Max. vermogen | 160.00 kW / 218 pk |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4875 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 13,1 l/100km (1 op 7.6) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13.5) |
| Verbruik gecombineerd | 9,5 l/100km (1 op 10.5) |
| CO2-uitstoot | 228 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | E |
| Massa leeg | 1.730 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.830 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.300 kg |
| Maximum laadvermogen | 470 kg |
| Voorasdruk | 1100 kg |
| Achterasdruk | 1260 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.800 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 720 kg |
| Wielbasis | 2.800 mm |
| Leeftijd voertuig | 18 jaar en 2 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 18 jaar en 2 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 7 januari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 2 maanden (59 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 7 januari 2027
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 13 december 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (5):
Vervaldatum: 13 december 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
| Status | Openstaande terugroepactie |
|---|---|
| Referentiecode | MGP250247 |
| Producent | BMW Nederland B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden) |
| Gevolgen | Er kan niet worden uitgesloten dat bij een airbagactivering na een botsing een te hoge druk ontstaat in de gasgenerator, als deze ontploft kunnen de rondvliegende metalen delen ernstige verwondingen veroorzaken en in het extreemste geval zelf tot de dood leiden. |
| Herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de airbag vervangen. |