| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 21-10-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 17 april 2003 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 17 april 2003 |
| Datum laatste tenaamstelling | 15 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 21 oktober 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 3 oktober 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 21 oktober 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 5 |
| Kenteken | 77LRRB |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 320 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2001/116*0213*01 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 21.349 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 3199 cc |
| Max. vermogen | 165.00 kW / 224 pk |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4200 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 15,7 l/100km (1 op 6.4) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 7,6 l/100km (1 op 13.2) |
| Verbruik gecombineerd | 10,6 l/100km (1 op 9.4) |
| CO2-uitstoot | 254 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | E |
| Massa leeg | 1.685 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.785 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.360 kg |
| Maximum laadvermogen | 575 kg |
| Voorasdruk | 985 kg |
| Achterasdruk | 1375 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Leeftijd voertuig | 22 jaar en 11 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 22 jaar en 11 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 15 februari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 maand (37 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 21 oktober 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
Vervaldatum: 21 oktober 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 21 oktober 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |