| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Verlopen |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 16 september 2004 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 16 september 2004 |
| Datum laatste tenaamstelling | 14 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 22 januari 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 22 januari 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 22 januari 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 2 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 6 |
| Kenteken | 75PNHH |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 240 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2001/116*0213*05 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 18.693 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2597 cc |
| Max. vermogen | 130.00 kW / 177 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4200 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 14,8 l/100km (1 op 6.8) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 8,1 l/100km (1 op 12.3) |
| Verbruik gecombineerd | 10,5 l/100km (1 op 9.5) |
| CO2-uitstoot | 253 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | E |
| Massa leeg | 1.645 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.745 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.295 kg |
| Maximum laadvermogen | 550 kg |
| Voorasdruk | 975 kg |
| Achterasdruk | 1320 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Leeftijd voertuig | 21 jaar en 5 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 21 jaar en 5 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 14 februari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (25 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 2 |
Vervaldatum: 22 januari 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
Vervaldatum: 28 maart 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (4):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |