| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 5 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 20 december 2000 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 12 december 2014 |
| Datum laatste tenaamstelling | 1 december 2018 |
| APK vervaldatum | 12 september 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 12 september 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 12 september 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 6 |
| Kenteken | 7ZDR11 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model/Handelsbenaming | V70 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | WIT |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e4*98/14*0040*02 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 11.556 |
| Aantal cilinders | 5 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2319 cc |
| Max. vermogen | 184.00 kW / 250 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3900 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 15,5 l/100km (1 op 6.5) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 8,4 l/100km (1 op 11.9) |
| Verbruik gecombineerd | 11,0 l/100km (1 op 9.1) |
| CO2-uitstoot | 264 g/km |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.636 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.736 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.130 kg |
| Maximum laadvermogen | 394 kg |
| Voorasdruk | 1060 kg |
| Achterasdruk | 1120 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.800 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 500 kg |
| Wielbasis | 2.760 mm |
| Leeftijd voertuig | 25 jaar en 3 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 11 jaar en 3 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 13 jaar en 11 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 1 december 2018 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 7 jaar en 3 maanden (2.670 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 12 september 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
Vervaldatum: 3 september 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (4):
Vervaldatum: 28 november 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |