| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 30-01-2027 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 23 april 2011 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 23 april 2011 |
| Datum laatste tenaamstelling | 14 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 30 januari 2027 |
| Datum laatste APK keuring | 30 januari 2026 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 30 januari 2027 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 3 |
| Kenteken | 69RBG6 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model/Handelsbenaming | 523I |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2007/46*0455*02 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 68.415 |
| BPM | € 12.739 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2996 cc |
| Max. vermogen | 150.00 kW / 204 pk |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3750 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 10,8 l/100km (1 op 9.3) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 6,1 l/100km (1 op 16.4) |
| Verbruik gecombineerd | 7,8 l/100km (1 op 12.8) |
| CO2-uitstoot | 182 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | B |
| Massa leeg | 1.705 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.805 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.380 kg |
| Maximum laadvermogen | 575 kg |
| Voorasdruk | 1070 kg |
| Achterasdruk | 1380 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.000 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.970 mm |
| Leeftijd voertuig | 14 jaar en 11 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 14 jaar en 11 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 14 februari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 maand (43 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 30 januari 2027
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 30 januari 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 30 januari 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP240221 |
| Producent | BMW Nederland B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden) |
| Gevolgen | Dit kan leiden tot een explosie van deze gasgenerator zelf, als de airbag bij een ongeval wordt geactiveerd, waarbij metalen deeltjes ernstige of zelfs fatale verwondingen veroorzaken. |
| Herstel | Het standaard stuurwiel kan zijn vervangen door een ander stuurwiel dat naderhand is ingebouwd. De voertuigeigenaar kan via de hier onder genoemde website(www.bmwrecallsteeringwheel.expertinquiry.com) zelf controleren of de stuurwielairbag binnen deze terugroepactie valt. Er volgt dan informatie of verdere inspectie of reparatie bij een BMW dealer nodig is. |