| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 3 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Nee |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 6 januari 2009 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 20 maart 2015 |
| Datum laatste tenaamstelling | 25 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 16 juni 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 6 juni 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 16 juni 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 4 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 4 |
| Kenteken | 56ZKG3 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | CITROEN |
| Model/Handelsbenaming | C6 |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e2*2001/116*0320*04 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 64.490 |
| BPM | € 7.741 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2946 cc |
| Max. vermogen | 155.00 kW / 211 pk |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4500 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | - |
| CO2-uitstoot | 266 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | F |
| Massa leeg | 1.791 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.891 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.271 kg |
| Maximum laadvermogen | 380 kg |
| Voorasdruk | 1300 kg |
| Achterasdruk | 1050 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.700 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.900 mm |
| Leeftijd voertuig | 17 jaar en 1 maand |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 10 jaar en 11 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 6 jaar en 2 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 25 februari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (1 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 4 |
Vervaldatum: 16 juni 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: 16 juni 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 16 juni 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 16 juni 2023
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |