| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 22-12-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 26 november 2011 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 26 november 2011 |
| Datum laatste tenaamstelling | 19 mei 2020 |
| APK vervaldatum | 22 december 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 15 december 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 22 december 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 1 |
| Kenteken | 52STH4 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model/Handelsbenaming | GOLF |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2001/116*0328*23 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 27.399 |
| BPM | € 3.745 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Max. vermogen | 77.00 kW / 105 pk |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3750 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 6,6 l/100km (1 op 15.2) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 4,6 l/100km (1 op 21.7) |
| Verbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18.9) |
| CO2-uitstoot | 123 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | A |
| Massa leeg | 1.275 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.375 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 1.890 kg |
| Maximum laadvermogen | 515 kg |
| Voorasdruk | 940 kg |
| Achterasdruk | 1000 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.200 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 680 kg |
| Wielbasis | 2.570 mm |
| Leeftijd voertuig | 14 jaar en 2 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 14 jaar en 2 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 19 mei 2020 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 5 jaar en 8 maanden (2.100 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 22 december 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 22 december 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 22 december 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |