| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 2 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Ja, openstaande terugroepactie |
| Datum eerste toelating | 18 december 2006 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 24 januari 2007 |
| Datum laatste tenaamstelling | 13 november 2024 |
| APK vervaldatum | 18 april 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 17 april 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 18 april 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 2 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 1 |
| Kenteken | 50TTJV |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model/Handelsbenaming | X83 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | - |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 18.670 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2494 cc |
| Max. vermogen | 141.00 kW / 192 pk |
| Geluidsniveau stationair | - dB |
| Toerental bij stationair meting | - tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | - |
| Verbruik buiten bebouwde kom | - |
| Verbruik gecombineerd | - |
| CO2-uitstoot | - g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | - |
| Massa leeg | 1.715 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.815 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.240 kg |
| Maximum laadvermogen | 425 kg |
| Voorasdruk | 1100 kg |
| Achterasdruk | 1250 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.800 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 720 kg |
| Wielbasis | 2.800 mm |
| Leeftijd voertuig | 19 jaar en 1 maand |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 19 jaar |
| Geïmporteerd | Ja - 0 jaar en 1 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 13 november 2024 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 jaar en 2 maanden (447 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 2 |
Vervaldatum: 18 april 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 18 april 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Status | Openstaande terugroepactie |
|---|---|
| Referentiecode | MGP240221 |
| Producent | BMW Nederland B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden) |
| Gevolgen | Dit kan leiden tot een explosie van deze gasgenerator zelf, als de airbag bij een ongeval wordt geactiveerd, waarbij metalen deeltjes ernstige of zelfs fatale verwondingen veroorzaken. |
| Herstel | Het standaard stuurwiel kan zijn vervangen door een ander stuurwiel dat naderhand is ingebouwd. De voertuigeigenaar kan via de hier onder genoemde website(www.bmwrecallsteeringwheel.expertinquiry.com) zelf controleren of de stuurwielairbag binnen deze terugroepactie valt. Er volgt dan informatie of verdere inspectie of reparatie bij een BMW dealer nodig is. |