| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 1 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 29 augustus 2002 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 29 augustus 2002 |
| Datum laatste tenaamstelling | 15 september 2025 |
| APK vervaldatum | 31 maart 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 27 februari 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 31 maart 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 8 |
| Kenteken | 50JTVF |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model/Handelsbenaming | POLO |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | ROOD |
| Aantal deuren | - |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*98/14*0174*03 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 3.450 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Max. vermogen | 55.00 kW / 75 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3750 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 8,8 l/100km (1 op 11.4) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 5,2 l/100km (1 op 19.2) |
| Verbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15.6) |
| CO2-uitstoot | 154 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | C |
| Massa leeg | 993 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.093 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 1.560 kg |
| Maximum laadvermogen | 467 kg |
| Voorasdruk | 830 kg |
| Achterasdruk | 780 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.000 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 500 kg |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Leeftijd voertuig | 23 jaar en 5 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 23 jaar en 5 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 15 september 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 4 maanden (141 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 31 maart 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: 31 maart 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
Vervaldatum: 31 maart 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |