| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 29-08-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 16 augustus 2002 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 16 augustus 2002 |
| Datum laatste tenaamstelling | 9 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 29 augustus 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 29 augustus 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 29 augustus 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 6 |
| Kenteken | 50JTJF |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | SUZUKI |
| Model/Handelsbenaming | WAGON R |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e4*98/14*0042*05 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 2.286 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1298 cc |
| Max. vermogen | 56.00 kW / 76 pk |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4125 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 7,8 l/100km (1 op 12.8) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 5,1 l/100km (1 op 19.6) |
| Verbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16.4) |
| CO2-uitstoot | 145 g/km |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Energielabel | C |
| Massa leeg | 905 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.005 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 1.355 kg |
| Maximum laadvermogen | 350 kg |
| Voorasdruk | 740 kg |
| Achterasdruk | 675 kg |
| Aanhangermassa geremd | 650 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 350 kg |
| Wielbasis | 2.360 mm |
| Leeftijd voertuig | 23 jaar en 5 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 23 jaar en 5 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 9 januari 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (25 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 29 augustus 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
Vervaldatum: 22 augustus 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: 22 augustus 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP140138 |
| Producent | B.V. Nimag |
| Categorie | Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden) |
| Gevolgen | Indien het voertuig betrokken is bij een frontale botsing waar zowel de airbag aan bestuurderszijde als aan de passagierszijde moet uitgaan, bestaat het risico dat de airbag aan de bestuurderszijde niet zal functioneren. |
| Herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de airbag controleren en indien nodige de bedrading vervangen. |