| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 13-12-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 15 oktober 2002 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 15 oktober 2002 |
| Datum laatste tenaamstelling | 11 december 2025 |
| APK vervaldatum | 13 december 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 10 december 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 13 december 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 8 |
| Kenteken | 49JZNZ |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | AUDI |
| Model/Handelsbenaming | AUDI A6 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*98/14*0051*20 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 24.552 |
| Aantal cilinders | 8 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 4172 cc |
| Max. vermogen | 220.00 kW / 299 pk |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4650 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 19,4 l/100km (1 op 5.2) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 9,5 l/100km (1 op 10.5) |
| Verbruik gecombineerd | 13,1 l/100km (1 op 7.6) |
| CO2-uitstoot | 314 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | G |
| Massa leeg | 1.790 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.890 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.355 kg |
| Maximum laadvermogen | 465 kg |
| Voorasdruk | 1260 kg |
| Achterasdruk | 1200 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.760 mm |
| Leeftijd voertuig | 23 jaar en 3 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 23 jaar en 3 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 11 december 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 maand (55 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 13 december 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: 13 december 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (5):
Vervaldatum: 13 december 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |