| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Verlopen |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Nee |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 29 april 2010 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 29 april 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 1 april 2026 |
| APK vervaldatum | 1 februari 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 31 januari 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 1 februari 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 2 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 0 |
| Kenteken | 38LJH2 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | E 200 CGI |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2007/46*0200*03 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 62.964 |
| BPM | € 13.491 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1796 cc |
| Max. vermogen | 135.00 kW / 184 pk |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3937 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 10,8 l/100km (1 op 9.3) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 6,6 l/100km (1 op 15.2) |
| Verbruik gecombineerd | 8,1 l/100km (1 op 12.3) |
| CO2-uitstoot | 188 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | C |
| Massa leeg | 1.635 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.735 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.310 kg |
| Maximum laadvermogen | 575 kg |
| Voorasdruk | 965 kg |
| Achterasdruk | 1345 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.870 mm |
| Leeftijd voertuig | 15 jaar en 11 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 15 jaar en 11 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 1 april 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (1 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 2 |
Vervaldatum: 1 februari 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 1 februari 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |