| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 21-03-2027 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 21 maart 2008 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 21 maart 2008 |
| Datum laatste tenaamstelling | 7 februari 2023 |
| APK vervaldatum | 21 maart 2027 |
| Datum laatste APK keuring | 26 januari 2026 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 21 maart 2027 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 4 |
| Kenteken | 35ZLDV |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model/Handelsbenaming | V70 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e9*2001/116*0065*02 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 60.079 |
| BPM | € 15.825 |
| Aantal cilinders | 5 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2521 cc |
| Max. vermogen | 147.00 kW / 200 pk |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3600 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 15,0 l/100km (1 op 6.7) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13.5) |
| Verbruik gecombineerd | 10,2 l/100km (1 op 9.8) |
| CO2-uitstoot | 243 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | D |
| Massa leeg | 1.579 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.679 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.280 kg |
| Maximum laadvermogen | 601 kg |
| Voorasdruk | 1190 kg |
| Achterasdruk | 1150 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.800 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.820 mm |
| Leeftijd voertuig | 18 jaar |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 18 jaar |
| Bij huidige eigenaar sinds | 7 februari 2023 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 3 jaar en 1 maand (1.153 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 21 maart 2027
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: 21 maart 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 21 maart 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP200327 |
| Producent | Volvo Cars Nederland B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden) |
| Gevolgen | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Herstel | vervangen van de autogordelsluiting. |