| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 3 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Nee |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 6 november 2006 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 26 oktober 2007 |
| Datum laatste tenaamstelling | 16 juni 2025 |
| APK vervaldatum | 13 juli 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 11 juni 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 13 juli 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 4 |
| Kenteken | 35XXNN |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model/Handelsbenaming | V70 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e4*2001/116*0040*16 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 16.440 |
| Aantal cilinders | 5 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2400 cc |
| Max. vermogen | 136.00 kW / 185 pk |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3000 tpm |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 10,5 l/100km (1 op 9.5) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 6,4 l/100km (1 op 15.6) |
| Verbruik gecombineerd | 7,9 l/100km (1 op 12.7) |
| CO2-uitstoot | 209 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | F |
| Massa leeg | 1.552 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.652 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.180 kg |
| Maximum laadvermogen | 528 kg |
| Voorasdruk | 1100 kg |
| Achterasdruk | 1130 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.800 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.760 mm |
| Leeftijd voertuig | 19 jaar en 4 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 18 jaar en 5 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 0 jaar en 11 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 16 juni 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 9 maanden (287 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 13 juli 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 13 juli 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: 13 juli 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |