| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 3 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 18 juni 2010 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 18 juni 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 3 maart 2026 |
| APK vervaldatum | 28 juli 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 11 juli 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 28 juli 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 5 |
| Kenteken | 34LRD9 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model/Handelsbenaming | XC70 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e9*2001/116*0065*10 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 63.094 |
| BPM | € 16.517 |
| Aantal cilinders | 5 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Max. vermogen | 120.00 kW / 163 pk |
| Geluidsniveau stationair | 71 dB |
| Toerental bij stationair meting | 2175 tpm |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 9,0 l/100km (1 op 11.1) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 5,5 l/100km (1 op 18.2) |
| Verbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14.7) |
| CO2-uitstoot | 179 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | D |
| Massa leeg | 1.632 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.732 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.330 kg |
| Maximum laadvermogen | 598 kg |
| Voorasdruk | 1250 kg |
| Achterasdruk | 1150 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.600 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.820 mm |
| Leeftijd voertuig | 15 jaar en 9 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 15 jaar en 9 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 3 maart 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (27 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 28 juli 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
Vervaldatum: 28 juli 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: 28 juli 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP130200 |
| Producent | Volvo Cars Nederland B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen - motor inclusief brandstof-, smeer- en koelsysteem |
| Gevolgen | Verlies van de aandrijving met immobiliteit van de auto en wegval van stuurbekrachtiging tot gevolg. |
| Herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal het voertuig inspecteren en indien nodig een nieuwe riemspanner en aandrijfriem monteren. |
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP200327 |
| Producent | Volvo Cars Nederland B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden) |
| Gevolgen | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Herstel | vervangen van de autogordelsluiting. |