| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 4 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 2 januari 2002 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 2 januari 2002 |
| Datum laatste tenaamstelling | 8 maart 2025 |
| APK vervaldatum | 19 juni 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 19 juni 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 19 juni 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 3 |
| Kenteken | 25HVSP |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | S 430 |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*97/27*0099*07 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 30.075 |
| Aantal cilinders | 8 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 4266 cc |
| Max. vermogen | 205.00 kW / 279 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4200 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 17,3 l/100km (1 op 5.8) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 8,5 l/100km (1 op 11.8) |
| Verbruik gecombineerd | 11,7 l/100km (1 op 8.5) |
| CO2-uitstoot | 281 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | E |
| Massa leeg | 1.755 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.855 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.380 kg |
| Maximum laadvermogen | 525 kg |
| Voorasdruk | 1110 kg |
| Achterasdruk | 1325 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.970 mm |
| Leeftijd voertuig | 24 jaar en 1 maand |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 24 jaar en 1 maand |
| Bij huidige eigenaar sinds | 8 maart 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 10 maanden (335 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 19 juni 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 28 mei 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 9 augustus 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |